Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Działka budowlana, ul. Nad Potokiem

Nad Potokiem, Przęsocin, zachodniopomorskie

  • 209 000 zł
  • 719 m²
  • 290,68 zł/m²

Działka budowlana, ul. Nad Potokiem

Nad Potokiem, Przęsocin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
25 lipca 2023

209 000 zł

719 m²

290,68 zł/m²

Działka budowlana, ul. Nad Potokiem

Zaktualizowane: 25 lipca 2023

209 000 zł 719 m² 290,68 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 209 000 zł (290,68 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 719 m²
  •   kształt: trapez; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 719 m2, położonej w Przęsocinie, miejscowości pomiędzy Szczecinem (ok. 2 km) i Policami (ok. 3 km), na rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych.
Działka jest w trakcie wydzielenia z większej działki - oznaczona na rysunku literą A. Przez działkę przy sprzedaży zostanie ustanowiona służebność przejazdu dla obsługi komunikacyjnej dla wydzielanej działki oznaczonej literą B. (...)

Kontakt

Agent

Mateusz Malutko

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Mateusz Malutko

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana